Kresba... portrét

       Druhý úkol pro mou kvalifikaci z figurální kresby - portrét kreslený uhlem. Nesnáším uhel! Samozřejmě, protože s ním neumím :D. První pokus o nějaký portrét se zrovna moc nepovedl... Kreslila jsem Avril Lavigne. Uhlem sem stínovala jako tužkou. Vzniklo z ní !@¨§<}*,!... Jako druhý pokus jsem se vybrala spolužačku. Nevěděla o tom, a proto sem se to bála zveřejnit, ale pochválila mi to i ona. Výsledek nevypadá jako ona, ale je jí to aspoň podobné.

         Asi nejsem v kreslení a malování nějaký expert, ale proč se nepochlubit ;P

Pozn.: fotka prošla instagramem.

         Fotka teda nic moc, ale co se dá dělat. Obrázek jsem zabalila do novin dřív, než jsem stihla udělat lepší. Vůbec mi to nedošlo. Nevím, jestli se do portrétů budu chtít ještě někdy pouštět. Jen tak pro sebe. Ale něco z nudy si asi nakreslím/namaluji.

7 comments:

 1. Já bych určitě pokračovala, nikdo učený z nebe nespadl, že jo? :)

  ReplyDelete
 2. Já nejsem odborník, ale hrozně se mi to líbí..nic podobného bych nikdy nedokázala. Fakt krásné ♥

  ReplyDelete
 3. Terko, ty jsi talent! ;-) Waw, klobouk dolů. Taky ráda kreslím, ale tohle nesvedu.
  Vivi

  ReplyDelete
 4. Náhodou.. Je moc hezké :D

  ReplyDelete
 5. docela pěkné:) my jsme teď ve škole kreslili portréty, ale mě to absulutně nejde :D
  Akorát jestli ta tvá kresba má být Avril, tak bych řekla, že bys neměla kreslit tak plné rty, protože, co si tak vybavuji, ona je má celkem úzké:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju :) Tohle ale není Avril, je to spolužačka :)

   Delete

 

Have a question?

Name

Email *

Message *

Meet The Author

Narcistická, drzá, naivní a sprostá holka, která si žije ve svém světě scénické hudby a fantasy příběhů. Občas se snaží vzít do ruky foťák i jen tak pro sebe a ne jen, když musí. Někdy omylem i něco čmárne na papír. Buhužel se musí starat sama o sebe, a protože, až na vyjímky, dělá jen to co chce a co ji baví, značně ji to komplikuje většinu situací.

Follow by Email